Автошкола на Академмістечку
Адреса: вулиця Ірпінська, 68А, Київ
Телефони:
- (095) 249-22-22 (073) 786-00-07
У навчання не входить:
- Медична довідка та квитанції в ТСЦ (за посвідчення водія та послуги ТСЦ 245 грн+20 грн комісія)
- Подача авто для складання іспиту вперше безкоштовно, повторно 400 грн.
Є можливість записатися в онлайн-групи навчання через Zoom
  • Розклад
  • Розклад 24.02.2022 Вт-Чт 18:00 до 21:00
Повна вартість навчання: 40 академічних годин 15 000 грн
Телефон керівника:
Бакаляров Віктор Ігорович
(095) 249-22-22
Телефони:
Запишіться на навчання вже сьогодні
Отримайте всю необхідну інформацію для навчання та отримання водійських прав.
Категорія А та А1
Для того щоб професійно водити мотоцикл та мопед вам необхідна саме ця категорія навчання. Вартість навчання 10 000 грн, водіння 20 академічних годин. Вартість бензину включена!
Записатись
01
Категорії прав доступні для навчання
Категорія В та В1
Кожен, хто планує кермувати автомобілем повинен пройти навчання на В категорію. Тривалість навчання 2,5 місяці. Вартість навчання 15 000 грн. Вартість бензину включена!
Записатись
02
Категорія С
Для кермування вантажними автомобілями необхідна категорія С. Вартість навчання 17 000 грн, 15 занять по 60 хвилин. Вартість бензину включена!
Записатись
03
Спеціальна пропозиція
Записавшись сьогодні, Ви отримуєте унікальну можливість за 15 000 грн пройти теоретичне (100 академічних годин) і практичне (20 занять по 90 хвилин або 40 академічних годин) навчання. ВАРТІСТЬ БЕНЗИНУ ВКЛЮЧЕНА!!!
Оплата в россрочку
Ви можете самі вибрати найбільш підходящий пакет послуг. Від економ-варіанту, що включає мінімальний набір послуг.
Оптимальний графік навчання
Ви можете відвідувати як курси вихідого дня так і вечірні курси теоритичної підготовки. Також ви маєте унікальну можливість переглядати всі теоритичні занняття онлайн, які проводять досвідчені викладачі
Власний автопарк
В нашому автопарку представлено більше 25 автомобілів з ручною та автоматичною коробкою передач. Всі автомобілі регулярно проходять тех. огляд.
Гнучка система цін
Ви завжди можете обрати оптимальний для себе варіант навчання, виходячи з вартості курсу. При необхідності ви можете додати необхідну кількість практичних годин.
Наш автопарк
Відгуки
Юрий
12.07.2017
Пишу отзыв потому что меня переполняют чувства!!! Никогда не думал, что смогу сдать все с первого раза! Просто даже и не рассчитывал на это! Приятно удивила практика, терпеливый инструктор меня покорил. И если не зазнаваться, то конечно это его заслуга, что я сдал экзамен с первого раза. Ну а теорию учить самим надо, но, конечно же, лекторы Магнолии-Авто вам в этом очень помогут. Спасибо! Рекомендую!
Юлия
14.02.2017
Ну что могу сказать, только огромное спасибо Магнолия-Авто. Лектор Александр - очень приятный человек, с юмором, подробно всё рассказывает. У меня уже были знания до того, как пошла в автошколу, но здесь я их укрепила. По теории нареканий нет никаких. Практика. Очень довольна. Приятно учится у профессионалов. Спасибо вам большое! Водительские права - мои!
Елена
20.11.2016
Выбирая автошколу, меня привлекла стоимость обучения, а также то, что рядом с домом (живу на Академгородке). Обучением я очень довольна. Теорию преподают доступно и понятно. Все инструктора в автошколе адекватные, не крикливые, девочки из моей группы тоже остались довольны уроками вождения. Почти вся группа сдала сразу и без проблем. Спасибо.
Влад
06.06.2016
Большое спасибо. Скажу прямо и честно - учебой остался доволен! Идя в автошколу, я был уверен что уже многое знаю, а это все только формальность, но оказалось, что ошибался. На теоретических занятиях узнал много нового и полезного. Практические занятия. По поводу них был настроен очень скептически, но инструктор Виктор был доброжелателен и вождение доставляло одно удовольствие. Вообщем, теперь с удовольствием вожу машину! Так что советую!!!
Ольга
02.03.2016
Доброго времени суток. Обычно не пишу отзывы, но безумно хотелось бы всем порекомендовать данную автошколу. Раньше утверждала что никогда за руль не сяду, не смогу, не буду, боюсь. Но тут такие грамотные, а самое главное душевные преподаватели и инструктора, что все получилось просто замечательно! Спасибо "Магнолия-Авто"!
Курси водіння на Академмістечку
За адресою вул. Ірпінська, 68а розташована ще одна наша автошкола на Академмістечку, і вона теж запрошує вас у найкоротші терміни вивчити правила, отримати досвід водіння та з першого разу отримати права! Добре обладнаний клас для теоретичних занять допоможе швидко та ефективно вивчити весь теоретичний матеріал, а комфортні сучасні автомобілі із професійними інструкторами забезпечать безпроблемне здобуття практичних навичок.

«Магнолія Авто» - це найвища якість послуг, досвідчені водії та відмінний технічний стан автопарку. Після закінчення наших водійських курсів ви зможете успішно застосовувати отримані теоретичні знання, а також впевнено почуватися на дорогах галасливої та метушливої столиці!

Стандартний курс навчання водіння складається з 143 годин, з яких 3 години відведено на консультації та іспити. За час навчання ви докладно вивчите правила дорожнього руху, ознайомитеся з будовою автомобіля та принципами його експлуатації, освоїте основи безпеки на дорозі, ближче познайомитеся з етикою водія і, само собою, навчитеся керувати автомобілем.

Запрошуємо вас на курси водіння на Академмістечку за адресою Ірпінська, 68-А ЗОШ №288. Щоб записатися до групи, ви можете зателефонувати нам за номером телефону гарячої лінії, або під'їхати особисто. З собою необхідно мати паспорт із ксерокопіями сторінок 1,2 та 11 сторінок, а також ідентифікаційний код.
Спеціальна пропозиція
Записавшись сьогодні, Ви отримуєте унікальну можливість за 15 000 грн пройти теоретичне (100 академічних годин) і практичне (20 занять по 90 хвилин або 40 академічних годин) навчання. ВАРТІСТЬ БЕНЗИНУ ВКЛЮЧЕНА!!!
Які документи необхідні для навчання в автошколі?
Для навчання в автошколі необхідно заповнити заяву від автошколи, пройти медичний огляд та отримати справку форми 083/о, і взяти з собою 3 фотокартки розміром 3,5х4,5. Також необхідно взяти з собою ідентифікаційний код та паспорт
Чи будуть у нас практичні заняття по паркуванню автомобіля?
Так в процесі практичних уроків ви навчитесь виконувати паркування.
Чи є можливість проходити теоритичне навчання дистанційно?
Так у нас є можливість отримувати теоритичні знання дистанційно