Автошкола на Академмістечку
Адреса: Осіння, 35 в сш № 55
Телефони:
- (067) 103-30-07 (073) 786-00-07
У навчання не входить:
- Медична довідка та квитанції в ТСЦ (за посвідчення водія та послуги ТСЦ 245 грн+20 грн комісія)
- Подача авто для складання іспиту вперше безкоштовно, повторно 400 грн.
Є можливість записатися в онлайн-групи навчання через Zoom
  • Розклад
  • 08.09 Вт, Чт 19.00-21.00
    11.09 Сб, Нд 11.00-13.00
Повна вартість навчання: 40 академічних годин 15 000 грн
Телефон керівника:
Бакаляров Віктор Ігорович
(095) 249-22-22
Телефони:
Категорія А та А1
Для того щоб професійно водити мотоцикл та мопед вам необхідна саме ця категорія навчання.

Вартість навчання:
- 7 000 грн - теорія
- 8 000 грн - практика (водіння 20 академічних годин).
Вартість бензину включена!
Записатись
01
Категорії прав доступні для навчання
Категорія В та В1
Кожен, хто планує кермувати автомобілем повинен пройти навчання на В категорію. Тривалість навчання 2,5 місяці.

Вартість навчання:
- 7 000 грн - теорія
- 8 000 грн - практика (водіння 20 академічних годин). Вартість бензину включена!
Записатись
02
Категорія С
Для кермування вантажними автомобілями необхідна категорія С.

Вартість навчання:
- 7 000 грн - теорія
- 10 000 грн - практика (15 занять по 60 хвилин).
Вартість бензину включена!
Записатись
03
Спеціальна пропозиція
Записавшись сьогодні, Ви отримуєте унікальну можливість за 15 000 грн пройти теоретичне (64 академічні години) і практичне (20 занять по 90 хвилин або 40 академічних годин) навчання. ВАРТІСТЬ БЕНЗИНУ ВКЛЮЧЕНА!!!
Оплата в россрочку
Ви можете самі вибрати найбільш підходящий пакет послуг. Від економ-варіанту, що включає мінімальний набір послуг.
Оптимальний графік навчання
Ви можете відвідувати як курси вихідого дня так і вечірні курси теоритичної підготовки. Також ви маєте унікальну можливість переглядати всі теоритичні занняття онлайн, які проводять досвідчені викладачі
Власний автопарк
В нашому автопарку представлено більше 25 автомобілів з ручною та автоматичною коробкою передач. Всі автомобілі регулярно проходять тех. огляд.
Гнучка система цін
Ви завжди можете обрати оптимальний для себе варіант навчання, виходячи з вартості курсу. При необхідності ви можете додати необхідну кількість практичних годин.
Наш автопарк
Відгуки
Юрий
12.07.2017
Пишу отзыв потому что меня переполняют чувства!!! Никогда не думал, что смогу сдать все с первого раза! Просто даже и не рассчитывал на это! Приятно удивила практика, терпеливый инструктор меня покорил. И если не зазнаваться, то конечно это его заслуга, что я сдал экзамен с первого раза. Ну а теорию учить самим надо, но, конечно же, лекторы Магнолии-Авто вам в этом очень помогут. Спасибо! Рекомендую!
Юлия
14.02.2017
Ну что могу сказать, только огромное спасибо Магнолия-Авто. Лектор Александр - очень приятный человек, с юмором, подробно всё рассказывает. У меня уже были знания до того, как пошла в автошколу, но здесь я их укрепила. По теории нареканий нет никаких. Практика. Очень довольна. Приятно учится у профессионалов. Спасибо вам большое! Водительские права - мои!
Елена
20.11.2016
Выбирая автошколу, меня привлекла стоимость обучения, а также то, что рядом с домом (живу на Академгородке). Обучением я очень довольна. Теорию преподают доступно и понятно. Все инструктора в автошколе адекватные, не крикливые, девочки из моей группы тоже остались довольны уроками вождения. Почти вся группа сдала сразу и без проблем. Спасибо.
Влад
06.06.2016
Большое спасибо. Скажу прямо и честно - учебой остался доволен! Идя в автошколу, я был уверен что уже многое знаю, а это все только формальность, но оказалось, что ошибался. На теоретических занятиях узнал много нового и полезного. Практические занятия. По поводу них был настроен очень скептически, но инструктор Виктор был доброжелателен и вождение доставляло одно удовольствие. Вообщем, теперь с удовольствием вожу машину! Так что советую!!!
Ольга
02.03.2016
Доброго времени суток. Обычно не пишу отзывы, но безумно хотелось бы всем порекомендовать данную автошколу. Раньше утверждала что никогда за руль не сяду, не смогу, не буду, боюсь. Но тут такие грамотные, а самое главное душевные преподаватели и инструктора, что все получилось просто замечательно! Спасибо "Магнолия-Авто"!
Курси водіння на Академмістечку від Магнолія-Авто
Шукаєте хорошу автошколу у вашому районі? Якщо ви підходите до вибору місця для проходження курсів з водіння серйозно, то ви повинні розуміти, що не його адреса має бути головним критерієм при виборі. Однак якщо Вам зручніше було б відвідувати заняття з теорії та практики саме в районі Академмістечка, Вам дуже пощастило: ви можете навчатися в одній із найкращих автошкіл столиці та бути на всі 100% упевненими, що отримаєте «максимум» знань, умінь та навичок.

Бездоганна репутація, високий рівень підготовки, а головне – добрий викладацький склад! Так-так, це все про «Магнолія-Авто»! Наші інструктори завжди можуть зрозуміло подати матеріал і вчасно звернути увагу на похибки учня, над якими йому потрібно працювати. Вони розкажуть Вам про керування те, що не можна знайти та прочитати. Те, що може знати тільки практикуючий водій з великим досвідом роботи. Саме таким штатом співробітників може похвалитися наша автошкола на Академмістечку.

Крім того, «Магнолія-Авто» пропонує абітурієнтам найбільш лояльні умови для навчання. Так, якщо Вам було б зручно відвідувати практичні заняття з водіння в районі вашого проживання та у вихідні дні, а теоретичний курс ви хотіли б прослухати, відвідуючи вечірні заняття поблизу місця вашої роботи, при необхідності ви завжди можете перевестися в іншу філію «Магнолія-Авто».

Автошкола «Магнолія-Авто»: у нас не просто вчать керувати автомобілем, а впевнено почуватися на дорозі!
Беріть із собою паспорт та ксерокопії його 1, 2 та 11 сторінок (1,2 та 11), ідентифікаційний код та приходьте до нас!
Спеціальна пропозиція
Записавшись сьогодні, Ви отримуєте унікальну можливість за 15 000 грн пройти теоретичне (64 академічні години) і практичне (20 занять по 90 хвилин або 40 академічних годин) навчання. ВАРТІСТЬ БЕНЗИНУ ВКЛЮЧЕНА!!!
Які документи необхідні для навчання в автошколі?
Для навчання в автошколі необхідно заповнити заяву від автошколи, пройти медичний огляд та отримати справку форми 083/о, і взяти з собою 3 фотокартки розміром 3,5х4,5. Також необхідно взяти з собою ідентифікаційний код та паспорт
Чи будуть у нас практичні заняття по паркуванню автомобіля?
Так в процесі практичних уроків ви навчитесь виконувати паркування.
Чи є можливість проходити теоритичне навчання дистанційно?
Так у нас є можливість отримувати теоритичні знання дистанційно