Запишіться на навчання вже сьогодні
Отримайте всю необхідну інформацію для навчання та отримання водійських прав.
26 сучасних автомобілів з ручною та автоматичною коробкою передач.
Унікальна можливість за 12 000 грн пройти теоретичне (100 академічних годин) і практичне (20 занять по 90 хвилин або 40 академічних годин) навчання.
Наш автопарк
Категорія А та А1
Для того щоб професійно водити мотоцикл та мопед вам необхідна саме ця категорія навчання. Тривалість навчання 2,5 місяці. Вартість навчання 10 000 грн. Вартість бензину включена!
Записатись
01
Категорії прав доступні для навчання
Категорія В та В1
Кожен, хто планує кермувати автомобілем повинен пройти навчання на В категорію. Тривалість навчання 2,5 місяці. Вартість навчання 12 000 грн. Вартість бензину включена!
Записатись
02
Категорія С
Для кермування вантажними автомобілями необхідна категорія С. Тривалість навчання 3 місяці. Вартість навчання 15 000 грн. Вартість бензину включена!
Записатись
03
Спеціальна пропозиція
Записавшись сьогодні, Ви отримуєте унікальну можливість за 12 000 грн пройти теоретичне (100 академічних годин) і практичне (20 занять по 90 хвилин або 40 академічних годин) навчання. ВАРТІСТЬ БЕНЗИНУ ВКЛЮЧЕНА !!!
Відгуки
Юрий
12.07.2017
Пишу отзыв потому что меня переполняют чувства!!! Никогда не думал, что смогу сдать все с первого раза! Просто даже и не рассчитывал на это! Приятно удивила практика, терпеливый инструктор меня покорил. И если не зазнаваться, то конечно это его заслуга, что я сдал экзамен с первого раза. Ну а теорию учить самим надо, но, конечно же, лекторы Магнолии-Авто вам в этом очень помогут. Спасибо! Рекомендую!
Юлия
14.02.2017
Ну что могу сказать, только огромное спасибо Магнолия-Авто. Лектор Александр - очень приятный человек, с юмором, подробно всё рассказывает. У меня уже были знания до того, как пошла в автошколу, но здесь я их укрепила. По теории нареканий нет никаких. Практика. Очень довольна. Приятно учится у профессионалов. Спасибо вам большое! Водительские права - мои!
Елена
20.11.2016
Выбирая автошколу, меня привлекла стоимость обучения, а также то, что рядом с домом (живу на Академгородке). Обучением я очень довольна. Теорию преподают доступно и понятно. Все инструктора в автошколе адекватные, не крикливые, девочки из моей группы тоже остались довольны уроками вождения. Почти вся группа сдала сразу и без проблем. Спасибо.
Влад
06.06.2016
Большое спасибо. Скажу прямо и честно - учебой остался доволен! Идя в автошколу, я был уверен что уже многое знаю, а это все только формальность, но оказалось, что ошибался. На теоретических занятиях узнал много нового и полезного. Практические занятия. По поводу них был настроен очень скептически, но инструктор Виктор был доброжелателен и вождение доставляло одно удовольствие. Вообщем, теперь с удовольствием вожу машину! Так что советую!!!
Ольга
02.03.2016
Доброго времени суток. Обычно не пишу отзывы, но безумно хотелось бы всем порекомендовать данную автошколу. Раньше утверждала что никогда за руль не сяду, не смогу, не буду, боюсь. Но тут такие грамотные, а самое главное душевные преподаватели и инструктора, что все получилось просто замечательно! Спасибо "Магнолия-Авто"!
Навчальні автомобілі

Автошкола Магнолія-Авто проводить навчання водінню виключно на автомобілях власного автопарку. Це дозволяє не тільки уникнути накладок в складанні графіка, але також гарантувати здачу іспиту саме на тому автомобілі, на якому ви проходили навчання.

Всі наші машини оснащені необхідним додатковим обладнанням для якісного контролю і корекції дій учня. Регулярно проходять технічні огляди та містяться в справному стані.

Варто також відзначити, що ви можете вибрати автомобіль як з механічною коробкою передач, так і з автоматичною. Коробка-автомат набагато простіше для управління. Це дозволяє скоротити час навчання безпосередньо техніці водіння, а також дає можливість максимально сконцентруватися на правилах дорожнього руху і дорожню обстановку. Однак механічна коробка передач дозволяє отримати більш глибокі та всебічні знання про принципи управління автомобілем, відповідно, стати максимально універсальним водієм.

Кажуть, що навчившись водити механіку, з автоматом можна запросто впоратися, але не навпаки. Тому ми рекомендуємо проходити навчання на автомобілі з механічною коробкою передач. Однак остаточне рішення завжди залишається за вами!


Спеціальна пропозиція
Записавшись сьогодні, Ви отримуєте унікальну можливість за 12 000 грн пройти теоретичне (100 академічних годин) і практичне (20 занять по 90 хвилин або 40 академічних годин) навчання. ВАРТІСТЬ БЕНЗИНУ ВКЛЮЧЕНА !!!
Які документи необхідні для навчання в автошколі?
Для навчання в автошколі необхідно заповнити заяву від автошколи, пройти медичний огляд та отримати справку форми 083/о, і взяти з собою 3 фотокартки розміром 3,5х4,5. Також необхідно взяти з собою ідентифікаційний код та паспорт
Чи будуть у нас практичні заняття по паркуванню автомобіля?
Так в процесі практичних уроків ви навчитесь виконувати паркування.
Чи є можливість проходити теоритичне навчання дистанційно?
Так у нас є можливість отримувати теоритичні знання дистанційно