Автошкола КПИ
Адреса: вул. Політехнічна 39 (19 корпус КПІ), кімната 418
Телефон керівника:
Бакаляров Віктор Ігорович (095) 249-22-22
Телефони:
 • Розклад 14.09.2022 Пн,Ср 18:00 до 20:00
  Повна вартість навчання: 30 академічних годин 10 000 грн для студентів КПІ
  Телефон керівника:
  Бакаляров Віктор Ігорович (095) 249-22-22
  Телефони:
  • Розклад 24.02.2022 Вт-Чт 18:00 до 21:00
  • Розклад
   
  Категорія А та А1
  Для того щоб професійно водити мотоцикл та мопед вам необхідна саме ця категорія навчання.

  Вартість навчання:
  - 5 000 грн - теорія
  - 5 000 грн - практика (водіння 20 академічних годин).
  Вартість бензину включена!
  Записатись
  01
  Категорії прав доступні для навчання
  Категорія В та В1
  Кожен, хто планує кермувати автомобілем повинен пройти навчання на В категорію. Тривалість навчання 2,5 місяці.

  Вартість навчання:
  - 5 000 грн - теорія
  - 5 000 грн - практика (водіння 20 академічних годин). Вартість бензину включена!
  Записатись
  02
  Категорія С
  Для кермування вантажними автомобілями необхідна категорія С.

  Вартість навчання:
  - 7 000 грн - теорія
  - 10 000 грн - практика (15 занять по 60 хвилин).
  Вартість бензину включена!
  Записатись
  03
  Спеціальна пропозиція
  Записавшись сьогодні, Ви отримуєте унікальну можливість за 15 000 грн пройти теоретичне (64 академічні години) і практичне (20 занять по 90 хвилин або 40 академічних годин) навчання. ВАРТІСТЬ БЕНЗИНУ ВКЛЮЧЕНА!!!
  Оплата в россрочку
  Ви можете самі вибрати найбільш підходящий пакет послуг. Від економ-варіанту, що включає мінімальний набір послуг.
  Оптимальний графік навчання
  Ви можете відвідувати як курси вихідого дня так і вечірні курси теоритичної підготовки. Також ви маєте унікальну можливість переглядати всі теоритичні занняття онлайн, які проводять досвідчені викладачі
  Власний автопарк
  В нашому автопарку представлено більше 25 автомобілів з ручною та автоматичною коробкою передач. Всі автомобілі регулярно проходять тех. огляд.
  Гнучка система цін
  Ви завжди можете обрати оптимальний для себе варіант навчання, виходячи з вартості курсу. При необхідності ви можете додати необхідну кількість практичних годин.
  Наш автопарк
  Відгуки
  Юрий
  12.07.2017
  Пишу отзыв потому что меня переполняют чувства!!! Никогда не думал, что смогу сдать все с первого раза! Просто даже и не рассчитывал на это! Приятно удивила практика, терпеливый инструктор меня покорил. И если не зазнаваться, то конечно это его заслуга, что я сдал экзамен с первого раза. Ну а теорию учить самим надо, но, конечно же, лекторы Магнолии-Авто вам в этом очень помогут. Спасибо! Рекомендую!
  Юлия
  14.02.2017
  Ну что могу сказать, только огромное спасибо Магнолия-Авто. Лектор Александр - очень приятный человек, с юмором, подробно всё рассказывает. У меня уже были знания до того, как пошла в автошколу, но здесь я их укрепила. По теории нареканий нет никаких. Практика. Очень довольна. Приятно учится у профессионалов. Спасибо вам большое! Водительские права - мои!
  Елена
  20.11.2016
  Выбирая автошколу, меня привлекла стоимость обучения, а также то, что рядом с домом (живу на Академгородке). Обучением я очень довольна. Теорию преподают доступно и понятно. Все инструктора в автошколе адекватные, не крикливые, девочки из моей группы тоже остались довольны уроками вождения. Почти вся группа сдала сразу и без проблем. Спасибо.
  Влад
  06.06.2016
  Большое спасибо. Скажу прямо и честно - учебой остался доволен! Идя в автошколу, я был уверен что уже многое знаю, а это все только формальность, но оказалось, что ошибался. На теоретических занятиях узнал много нового и полезного. Практические занятия. По поводу них был настроен очень скептически, но инструктор Виктор был доброжелателен и вождение доставляло одно удовольствие. Вообщем, теперь с удовольствием вожу машину! Так что советую!!!
  Ольга
  02.03.2016
  Доброго времени суток. Обычно не пишу отзывы, но безумно хотелось бы всем порекомендовать данную автошколу. Раньше утверждала что никогда за руль не сяду, не смогу, не буду, боюсь. Но тут такие грамотные, а самое главное душевные преподаватели и инструктора, что все получилось просто замечательно! Спасибо "Магнолия-Авто"!
  Автошкола КПІ - доступне і якісне навчання

  Більше 20 років працює в Києві автошкола Магнолія-Авто і за цей період часу в ній навчилися водінню десятки тисяч автолюбителів. Багато з них з вдячністю згадують своїх інструкторів, користуючись на практиці рекомендацій і порадами, отриманими на заняттях.

  Автошкола КПІ – правильний вибір

  Вдале розташування, гнучкий графік відвідувань, високий професіоналізм і комунікабельність викладачів - основні причини зростаючої популярності у населення, з періодичністю в 2-3 тижні формуються нові групи учнів. Важливий фактор затребуваності автошколи - доступна ціна і можливість внесення оплати частинами. Кожна гривня, яка складає загальну вартість курсу навчання, виправдана придбанням якісних знань і навичками впевненого водіння. Відсоток слухачів, що здають іспити з першого разу, стабільно високий.

  Курси водіння в КПІ - міцна теорія, впевнена практика

  Для проведення теоретичних занять автошкола КПІ надає просторе, комфортне приміщення, обладнане необхідними наочними посібниками: дорожні знаки, карти, схематичні зображення, фотоматеріали. Сучасна техніка дозволяє ілюструвати лекції відеофільмами по темі уроку. Крім того, учням видається методична і технічна література для самостійного освоєння теоретичної частини.

  Курси водіння розраховані на 8 тижнів, базова практика включає не менше 20 занять тривалістю по 45 хвилин. Освоювати навички можна щодня, починаючи з 7 ранку і закінчуючи ввечері в 22-00, в тому числі у вихідні та святкові дні. Завдання інструктора виконуються на навчальних майданчиках і міських вулицях.

  Бажаючі записатися на курси водіння КПІ можуть подати заявку в режимі онлайн, скориставшись Інтернетом, зателефонувавши по одному з вказаних телефонів (044) 247-92-46, (095) 300-64-07, (067) 103-30-07, при особистому відвідуванні офісу.

  Студентам КПІ при наявності студентського, вартість навчання 8 тисяч гривень
  Спеціальна пропозиція
  Записавшись сьогодні, Ви отримуєте унікальну можливість за 15 000 грн пройти теоретичне (64 академічні години) і практичне (20 занять по 90 хвилин або 40 академічних годин) навчання. ВАРТІСТЬ БЕНЗИНУ ВКЛЮЧЕНА!!!
  Які документи необхідні для навчання в автошколі?
  Для навчання в автошколі необхідно заповнити заяву від автошколи, пройти медичний огляд та отримати справку форми 083/о, і взяти з собою 3 фотокартки розміром 3,5х4,5. Також необхідно взяти з собою ідентифікаційний код та паспорт
  Чи будуть у нас практичні заняття по паркуванню автомобіля?
  Так в процесі практичних уроків ви навчитесь виконувати паркування.
  Чи є можливість проходити теоритичне навчання дистанційно?
  Так у нас є можливість отримувати теоритичні знання дистанційно