Запишіться на навчання вже сьогодні
Отримайте всю необхідну інформацію для навчання та отримання водійських прав.
Уроки водіння в реальних умовах від інструкторів Магнолії-Авто
Якщо ви хочете не просто отримати права, а бути справжнім водієм і вміти якісно водити свій автомобіль, тоді автошкола "Магнолія-Авто" готова надати вам всі можливості для цього.
Серед переваг Магнолії-Авто, є і уроки водіння в реальних умовах, які допомагають учням відчути себе справжніми водіями, а не просто отримати теоретичні знання.
Дуже часто можна почути, що людина проходить навчання, здає іспити і отримує довгоочікувані права, але після не сідає за кермо тому, що отримані знання не допомагають йому справитися з острахом перед міськими дорогами та іншими машинами. Тому, щоб не допускати таких ситуацій, автошкола Магнолія-Авто навчає своїх учнів в реальних міських умовах.
Дана програма має на увазі тільки індивідуальний підхід. Маршрути розробляються спільно з учнем. Сидячи за кермом навчального автомобіля, ви вивчаєте і пізнаєте то, як потрібно правильно рушати з місця, а також як правильно розганяти автомобіль і правильно його зупиняти. Ви вчитеся рухатися в потоці інших машин, перебудовуватися. Вчіться проїжджати звичайні перехрестя, перехрестя з круговим рухом. Вчіться паркувати свій автомобіль і маневрувати в обмеженому просторі, а також правильно аналізувати ситуацію.
Наші інструктори з водіння - це виключно професійні вчителі, досвідчені водії. Вони детально роз'яснять вам всі правила, тонкощі, що стосуються виключно безпечного водіння. А також, без найменшого утруднення, нададуть відповіді на всі ваші запитання.

Випускники Магнолії-Авто - це навчені водії, які пройшли весь теоретичний курс, а також повне практичне навчання. Тому, з повною упевненістю можна стверджувати, що "Магнолія-Авто" - ефективна автошкола в Києві. Тут можна освоїти курси водіння швидко, результативно, якісно і, при цьому, отримати не тільки знання, а й такий необхідний досвід водіння.
Спеціальна пропозиція
Записавшись сегодня, Вы получаете уникальную возможность за 15 000 грн пройти теоретическое (100 академических часов) и практическое
(20 занятий по 90 минут или 40 академических часов) обучение. СТОИМОСТЬ БЕНЗИНА ВКЛЮЧЕНА!!!